Семеро українських фігуристів змушені були знятися зі змагань Volvo Open Cup в Ризі через скасування рейсу з Києва до столиці Латвії, на який було придбано квитки для спортсменів.

Про це наш сайт поінформувала генеральний секретар Української федерації фігурного катання на ковзанах(УФФК) Анастасія Макарова.

«Авіакомпанія заздалегідь надіслала повідомлення про скасування рейсу. Інші ж варіанти перельоту були неприйнятними для наших тренерів та фігуристів», – пояснила Анастасія  Макарова.

Таким чином, в турнірі не виступлять юніори Кирило Лішенко, Кирило Марсак, Марія Мілінчук, Анастасія Пєтухова та Олександра Подушко.

Також не змогли вилетіти до Риги Анісія Стельмах та Діана Барабаш, котрі були заявлені у віковій категорії Intermediate.

Нагадаємо, традиційний міжнародний турнір Volvo Open Cup відбудеться в Ризі 5-10 листопада. За уточненими даними, в стартах, які проводяться під егідою Міжнародної спілки ковзанярів( ISU), виступлять українські фігуристи одиночник Андрій Кокура, спортивна пара Софія Нестерова/Артем Даренський, танцювальний дует Дар’я Попова/Володимир Бєліков (всі – в категорії сеньйори), одиночниці Єлизавета Бабенко, Анастасія Шаботова, танцювальна пара Анастасія Саммел/Микита Погорєлов ( всі – в категорії юніори), спортивна пара Вікторія Бичкова/Іван Хобта, одиночниця Марина Фелді ( всі – в категорії Advanced Novice).

Призи турніру окремо розігруються в молодших групах, де також представлені юні фігуристи з України.