Харківська  одиночниця Дар’я Котенко стала переможницею чемпіонату  України серед юнаків та дівчат.

На змаганнях, які тривають в Одесі, юна фігуристка набрала  загалом 130.75 балів. У короткій програмі вона показала п’ятий результат – 42.49, не впоравшись з потрійними стрибками. Помилки в стрибковому контенті переслідували Дар’ю і наступного дня у довільній програмі, але її сума балів – 88.26 виявилася найвищою серед учасниць. Небагато – лише 0.45 бала програла чемпіонці в загальному заліку Марина Жданович з Києва. Вона була другою як у короткій, так і в довільній програмі. Підсумковий результат фігуристки також другий – 130.30. На третю сходинку п’єдесталу зійшла одеситка Ніколь Найда – 123.77. Єва Шульга з Дніпра, котра виграла коротку програму, не впоралася з ношею лідера і другий прокат  завершила на 12-му місці з п’ятьма падіннями.

Юнаки сьогодні виконали коротку програму, після якої лідерство захопив Гліб Смотров з Білої Церкви. 13-річний фігурист чисто стрибнув каскад потрійний лутц+потрійний тулуп, без помарок виконав потрійний ріттбергер і за рахунок технічної оцінки вийшов на першу позицію – 61.35. Харків’янин Матвій Єфименко, який йде другим з результатом 59.66, також був на висоті у стрибковій частині, але все ж поступився Глібу технічними балами, зате виграв у нього компонентами. Третє місце посідає Кирило Лішенко з Києва – 56.71. 

З короткою програмою вийшла сьогодні на лід спортивна пара Вікторія Бичкова/Іван Хобта, у якої на цьому чемпіонаті немає суперників. Столичні фігуристи отримали за свій прокат 44.99 балів.