В Мінську та Будапешті завершилися міжнародні турніри з фігурного катання, в яких брали участь українські спортсмени.

В столиці Угорщини, де відбувся другий розіграш Budapest Trophy, наша спортивна пара Софія Голіченко/Артем Даренський не дійшла до п’єдесталу, посівши п’яте місце за підсумками двох програм. Учні Лілії Батутіної  набрали 147.64 балів.

В короткій програмі вони показали четвертий результат і мали всі шанси поборотися за призове місце. Але в довільній чистого прокату не вийшло. Фігуристи припустилися помилок, що позначилося на оцінках. Софія та Артем набрали п’яту суму балів– 95.65.

Перемогла російська спортивна пара Каріна Акопова/Нікіта Рахманін -201.12, друге місце в Анастасії Метелкіної/Данила Паркмана з Грузії – 188.03, «бронзу» здобули  угорці Юлія Щетініна/Марк Мадьяр – 157.12.

Не став вдалим останній день турніру для українських одиночниць. В категорії сеньйори Анастасія Гожва, яка була 17-ю в короткій програмі, довільну теж виконала з помилками у стрибковій частині. Вона отримала за свій прокат 84.60 балів ( 15-е місце) і фінішувала на цій же позиції з результатом 124.45.

На найвищу сходинку п’єдесталу зійшла Майя Хромих з Росії– 224.91. Друге та третє місця також у росіянок – відповідно Анни Щербакової – 222.73 та Софії Самодурової – 190.91.

В одиночному катанні юніорок наша фігуристка Альбіна Шатохіна також не змогла максимально добре відкатати довільну програму і піднятися вище 17-го місця, яке вона посідала в короткій програмі. Цілий ряд помарок унеможливив це завдання. Спортсменка завершила другий виступ на 22-му місці – 52.72, а в загальному заліку стала 20-ю – 89.35.

Змагання юніорок виграла Вів’єн Папп з Угорщини – 154.55. Друге місце у росіянки Кароліни Коган – 149.81, третє у фінської фігуристки Піли Бергман – 143.49.

На мінському льоду перевіряв свої сили та набував досвіду новостворений танцювальний дует Анастасія Саммель/Данило Єфременко. Дебютанти були четвертими в ритмічному танці і зберегли за собою цю позицію як в довільній програмі– 81.43, так і в підсумку – 136.13.

Переможцями турніру Ice Star стали білоруси Вікторія Семенюк/Ілля Юхимук – 171.61. На другому місці російські танцюристи Катерина Міронова/Євген Устенко – 166.95, на третьому Олександра Самерсова/Кевін Ояла з Естонії – 147.23.

Нагадаємо, в Мінську українська фігуристка Анастасія Шаботова здобула бронзову нагороду в жіночому одиночному катанні. А в Будапешті четверті місця посіли одиночник Іван Шмуратко та танцювальний дует Марія Голубцова/Кіріл Бєлобров.