У складі української команди фігуристів, які візьмуть участь у міжнародному турнірі Budapest Trophy, сталися зміни. В юніорській категорії не виступлять заявлені раніше  танцювальні дуети Анастасія Саммель/Олексій Щуров та  Єлизавета Крапівна/Данило Єфременко.

Як пояснила тренер обох пар Галина Чурілова, спортсмени перебувають у хорошій спортивній формі. Водночас було вирішено, що наразі вони зосередяться на підготовці до подальших турнірів.

«Ми прийняли рішення, що Анастасія Саммель/Олексій Щуров та  Єлизавета Крапівна/Данило Єфременко готуватимуться до наступних змагань, а до Будапешта

вирушить ще один наш, харківський, юніорський дует Марія Пінчук/Микита Погорєлов», – сказала Галина Чурілова в інтерв’ю сайту УФФК.

За словами тренера, вона цілком задоволена рівнем підготовки нещодавно створеної танцювальної пари Пінчук/Погорєлов.

«У функціональному та фізичному плані вони готові, по елементах – також. Але нам важливо подивитися та оцінити, як дует виглядатиме на міжнародному рівні», –  зазначила Галина Чурілова.

Наразі в списку учасників Budapest Trophy – 8 представників України. У категорії сеньйори на лід вийдуть танцюристи Олександра  Назарова/Максим Нікітін та  одиночник Іван Шмуратко, а за юніорською програмою змагатимуться танцювальні дуети Марія Голубцова/Кіріл Бєлобров та Марія Пінчук/Микита Погорєлов, а також  одиночниця Анастасія Шаботова.

Змагання відбудуться 15-17 жовтня в столиці Угорщини. Вчора організатори  підтвердили їх проведення, нагадавши про необхідність неухильного дотримання всіма учасниками протиепідемічних правил.