Український танцювальний дует Дар’я Попова/Володимир Бєліков лідирує на міжнародному турнірі з фігурного катання Winter Star, який стартував сьогодні в столиці Білорусі.

Учні харківського тренера Галини Чурілової отримали за ритмічний танець 70.96 балів, чисто і якісно виконавши всі ключові елементи. Технічна оцінка танцюристів склала 41.10 балів, а компоненти судді оцінили у 29.86 балів. Наші фігуристи незначно випереджають французів Джулію Вагре та П’єра Суке – 69.69, що передвіщає гостру боротьбу за найвищу нагороду турніру серед сеньйорів. Не втрачають надії поборотися за неї і білоруси Вікторія Семенюк та Ілля Юхимук, які розташувалися впритул до перших двох дуетів – 68.68.

Українці увійшли до групи лідерів і в юніорській категорії, де одесити Ліка Бондар та Артем Коваль (тренер Олена Онищенко) успішно впоралися з ритмічним танцем і посідають друге місце з результатом 55.44. Перша позиція – у росіян Єлизавети Шичиної та Гордія Хулупова, які перед виконанням довільної програми забезпечили собі чималий запас балів – 65.97.  На третьому місці  білоруські спортсмени Світлана Бармоцина/Святослав Верстаков – 55.29, а четвертими, відстаючи від них лише на 0.13 балу, йде ще один наш дует – харків’яни Марія Пінчук/Микита Погорєлов – 55.16.

13 грудня танцюристи виступлять з довільними програмами.

Нагадаємо, міжнародний турнір Winter Star проводиться вперше. З огляду на епідеміологічну ситуацію змагання проходять без глядачів.