Одиночники Кирило Марсак та Таїсія Спесивцева планують взяти участь у зимовому Європейському юнацькому олімпійському фестивалі, який відбудеться 20-25 березня 2022 року у Вуокатті (Фінляндія).

Раніше повідомлялося, що національні олімпійські комітети Польщі та Естонії нададуть допомогу в організації виїзду української команди на змагання. Всі безпекові питання координують НОК України та Міністерство молоді та спорту.

17-річний Кирило Марсак – чемпіон України серед юніорів,  бронзовий призер чемпіонату України сезону 2021/2022. Тренер Дмитро Шкідченко.

16-річна Таїсія Спесивцева – срібна призерка чемпіонату України, переможниця розіграшу Кубка України сезону 2020/2021. Тренер Марина Амірханова.

Європейський юнацький олімпійський фестиваль(ЄЮОФ) – міжнародні комплексні змагання для молодих спортсменів віком від 14 до 18 років. У спортивній програмі зимового ЄЮОФ представлені гірськолижний спорт, біатлон, хокей з шайбою, сноуборд, лижні гонки, стрибки на лижах з трампліна, шорт-трек, фігурне катання та лижне двоборство.