15-річна українка Ніколь Найда стала срібним призером в одиночному катанні юніорок міжнародного турніру з фігурного катання Bosphorus Cup 2019, який триває в Стамбулі (Туреччина).

Вагому заявку на нагороду Ніколь зробила уже в короткій програмі, де вона посіла друге місце після росіянки Софії Баранової. Високу позицію фігуристка зберегла і в довільній програмі, хоча відкатати її на 100 відсотків завадило надмірне хвилювання. Ніколь «підвів» каскад подвійний фліп+подвійний ріттбергер, під час виконання якого вона впала. Водночас в інших елементах вона була на висоті і отримала за свій виступ 77.63 балів. Підсумкова сума за дві програми склала 122.07 балів. Перемогу в змаганнях юніорок здобула Софія Баранова – 142.80.

А відкрила рахунок медалям українських фігуристів 11-річна Дар’я Куркудим. В категорії Advanced Novice вона здобула бронзову нагороду, набравши підсумкові 83.83 балів. Після короткої програми юна фігуристка посідала сьоме місце, але в довільній  боролася до кінця і стала третьою з результатом 56.01. У Дар’ї цікава і складна для її віку довільна програма, з якою вона чудово впоралася, отримавши від суддів плюсові оцінки на всіх елементах. Виграла турнір у цій віковій категорії Луція Яцкова зі Словаччини – 109.94.

Зазначимо, що обидві українські призерки – вихованці одеської СДЮШОР «Крижинка». Тренер Ніколь Найди – Наталя Малкуш є мамою Дар’ї Куркудим, а тренує юну талановиту спортсменку її батько – Віталій Куркудим.

Сьогодні завершили змагання одиночники-юніори. Наш Михайло Рудковський  став четвертим як у довільній програмі – 96.79, так і у підсумку – 147.20. Перемогу здобув російський фігурист Григорій Федоров – 183.28.