Дебра Джанін «Дебі» Томас (англ. Debra Janine «Debi» Thomas ; 25 березня 1967 ) – американська фігуристка , переможниця чемпіонату світу 1986 року , дворазова чемпіонка США і бронзовий призер зимових Олімпійських ігор 1988 року в жіночому одиночному катанні .

Томас представляла лос-анджелеський клуб фігурного катання з 1983 року. З десяти років вона займалася у тренера Алекса Макгован. У 1986 році Томас виграла чемпіонат США і чемпіонат світу з фігурного катання в жіночому одиночному катанні. За ці досягнення вона була визнана спортсменкою року за версією ABC. Томас стала першою афроамериканкою, яка виграла чемпіонат США в одиночному катанні.

У 1987 році Томас через травму слабо виступила на чемпіонаті США, поступившись Джил Тренери , і посіла друге місце на чемпіонаті світу, поступившись Катаріні Вітт з НДР . У січні 1988 року вона повернула собі титул чемпіонки США. На зимових Олімпійських іграх 1988 року, які проходили в Калгарі , суперництво Томас і Вітт в ЗМІ охрестили «битвою Кармен», оскільки обидві фігуристки в своїх довільних програмах виступали під музику з опери « Кармен ». Томас добре виступила в короткій програмі під інструментальну версію композиції Something in My House групи Dead or Alive, Але в довільній програмі три рази впала і змогла завоювати лише бронзову медаль Ігор, поступившись Вітт і канадської фігуристки Елізабет Менлі . У тому ж 1988 році Томас виграла бронзову медаль на чемпіонаті світу, після чого завершила спортивну кар’єру.

У 1991 році Томас закінчила Стенфордський університет з дипломом інженера, в 1997 році вона отримала диплом хірурга-ортопеда в Північно-західному університеті. У 2000 році Томас була прийнята в Американський зал слави фігурного катання. У 2006 році вона була включена до складу американської делегації на церемонію відкриття зимових Олімпійських ігор 2006 року в Турині .