Іван Шмуратко посів третє місце на міжнародному турнірі Volvo Open Cup у Ризі. За підсумками двох програм  український фігурист набрав  199.39 балів.

Для учня Марини Амірханової події на цих змаганнях розгорталися майже за сценарієм єреванського етапу юніорського Гран прі, де він, лідируючи після короткої програми, не витримав психологічного напруження і зазнав невдачі в довільній. У Ризі наш фігурист також виграв коротку програму, продемонструвавши технічно якісний її прокат, але розвинути успіх у довільній йому не вдалося. Ситуацію не врятували  чудово виконані каскади  – потрійний фліп+потрійний тулуп та потрійний аксель+ подвійний тулуп, оскільки сольні стрибки цього разу в Шмуратка «не пішли», у тому числі й потрійний аксель.  До речі, вперше в сезоні його програма містила два потрійних акселя,  який він відновлював після травми. З урахуванням двох падінь оцінка спортсмена за довільну склала 122.91 (сьоме місце).

Нагадаємо, що 16-річний Іван Шмуратко виступав у категорії «сеньйори».  Переможцем турніру став Володимир Літвінцев  з Азербайджану – 209.97.

Забагато мінусів у довільній програмі «назбирала» на ризькому льоду наша юніорська спортивна пара Софія Голіченко/Іван Павлов. З результатом  61.03 бали фігуристи замкнули нечисленний список учасників, який включав лише три дуети. В загальному заліку українці набрали 100.60 балів, це також третій результат.  

Варто зазначити, що пару Голіченко/Павлов було створено лише весною цього року, тому вона ще набирається турнірного досвіду.

Першу позицію у «змаганні т рьох» зберіг за собою ізраїльський спортивний дует  Хейлі Копс/Артем Цоглін – 125.18.

Таким чином, на 37-му за ліком міжнародному турнірі Volvo Open Cup, що завершується в неділю, 11 листопада, українські спортсмени наразі тричі піднімалися на п’єдестал пошани. Як і Іван Шмуратко, бронзові нагороди здобули танцювальні дуети Дар’я Попова/Володимир Бєліков( категорія сеньйори) та Поліна Вашкевич/ Давид Нгуєн (категорія  Intermediate Novice).

Сьогодні на лід вийдуть ще дві наші фігуристки Марія Ларіонова (Advanced Novice) та Юліана Вільхан (Basic  Novice).