Український фігурист лідирує в чоловічому одиночному катанні на традиційному  міжнародному турнірі Volvo Open Cup, що триває в столиці Латвії.  Учень Марини Амірханової, виступаючи у дорослій віковій категорії, найкраще виконав коротку програму і обійшов 19 суперників.

16-річний Шмуратко був практично бездоганний  у своїй композиції під пісню «Завтра» Андреа Бочеллі. Він отримав від суддів «плюси» на всіх, без винятку, елементах. Українець успішно впорався, передусім, зі стрибковою програмою, чисто виконавши потрійний аксель та каскад  потрійний лутц+потрійний тулуп на початку виступу та потрійний фліп  у другій його половині. Сума балів, яку  набрав наш фігурист, склала 76.48. У 43.28 балів судді оцінили його техніку та у 33.20 – компоненти.

DROX3134 copy copy

Перед  довільною програмою, яку учасники покажуть сьогодні ввечері, Іван Шмуратко лідирує з відривом  трохи більше,ніж два бали від азербайджанця Володимира Літвінцева (74.10).

На «бронзовій» позиції завершили  свій виступ на Volvo Open Cup українські танцюристи Дар’я Попова/Володимир Бєліков. Учні Галини Чурілової та Мар’яни Козлової, для яких нинішній сезон складається досить успішно ( спортсмени уже мають дві нагороди – за третє місце на етапі юніорського Гран прі в Каунасі та за перше місце в змаганнях NRW Summer Trophy  в Дортмунді), показали якісне катання  в обох програмах. Змагаючись цього разу з дорослими дуетами, вони замкнули лідируючу трійку у ритм-танці (60.74) та довільному, виконаному під  ноктюрн Шопена ( 98.10). Причому, в довільній програмі українці незначно, лише 0,76 бала, поступилися німецьким спортсменам Катаріні Мюллер/Тіму Діку.  Загальний результат Попової/Бєлікова – 158.84.

ПОПОВА ДОВІЛЬНА copy copy

Перемогли у змаганнях танцюристів-сеньйорів  росіяни Бетіна Попова/Сергій Мозгов – 168.47. На другому місці вказана німецька пара – 160.10.