П’ять українських танцювальних дуетів візьмуть участь в міжнародному турнірі NRW Summer Trophy, який відбудеться 10-11 серпня в Дортмунді (Німеччина). За призи цих популярних традиційних стартів змагатимуться Дар’я Попова та Володимир Бєліков (сеньйори), Софія Лизогуб та Данило Єфременко, Анна Чернявська та Олег Муратов, Анастасія Саммел та Микита Погорєлов (всі – юніори), Поліна Вашкевич та Давид Нгуєн (Advanced Novice).

1 0f7d5

Усі фігуристи – з Харкова, з ними працює відомий тренер Галина Чурілова.

«Наша команда вирушає до Дортмунда 8 серпня. Всі п’ять дуетів покажуть свої нові програми – перевіримо їх готовність у змагальних умовах, після чого проведемо ретельний аналіз. Крім того, турнір буде першим спільним міжнародним стартом для Анни Чернявської та Олега Муратова, які стали в пару лише наприкінці березня цього року», – сказала нашому сайту Галина Чурілова.

Тренер також зазначила, що ці завершальні дні підготовки до турніру затьмарені неприємною ситуацією, пов’язаною з відключенням електроенергії у Льодовому палаці, де  тренуються фігуристи.

«Нам пояснили, що сталася аварія, тому сьогодні (30 липня) уже другий день ми без льоду. Навіть якщо найближчим часом і поновлять енергопостачання, то лід уже розтанув… І все ж ми не втрачаємо надії – може, встигне замерзнути до нашого від’їзду. Звісно, всі тренування в залі відбуваються, але й лід намагаємося компенсувати тим, що викупили недешевий приватний. Щоправда, він можливий лише з 5 до 6 ранку, тому 31 липня о 4.15  прибудемо на комерційну ковзанку», – розповіла Галина Чурілова.

Нагадаємо, торік переможцями турніру NRW Summer Trophy в юніорській категорії стала українська танцювальна пара Дар’я Попова та Володимир Бєліков.