Три турніри з фігурного катання, які мають українську «прописку», внесено до офіційного календаря Міжнародної спілки ковзанярів (ISU).

У переліку змагань на сезон 2020/21, опублікованому на сайті організації, значаться міжнародні турніри LuMi Dance Trophy (Одеса), а також Autumn Talents Cup Ukraine та Spring Talents Cup Ukraine (Бровари).

Турнір LuMi Dance Trophy зі спортивних танців на льоду присвячений пам’яті відомого фахівця ISU Людмили Михайловської, яка зробила великий внесок у розвиток фігурного катання в Україні та світі. Дебют змагань відбувся в лютому 2020 року в одеському Палаці спорту за участі 17 танцювальних дуетів. Учасники стартів та офіційні особи відзначили високий рівень їх організації. В наступному році змагання пройдуть 10-13 лютого.

Два броварських турніри – Autumn Talents Cup Ukraine та Spring Talents Cup Ukraine відбудуться відповідно 29-31 жовтня 2020 року та 1-3 квітня 2021 року на сучасній льодовій арені міста «Термінал». Їх організаторами виступили Федерація фігурного катання на ковзанах м.Києва та дитячо-юнацька спортивна школа «Лідер». Учасники змагатимуться у чоловічому та жіночому одиночному катанні, парному катанні та спортивних танцях на льоду у різних вікових групах.

З повним списком міжнародних змагань сезону 2020/2021 можна ознайомитися за посиланням https://www.isu.org/figure-skating/rules/fsk-communications/24866-2343-international-competitions-fs-sys-2020-21/file