Завтра, 23 вересня в Оберстдорфі (Німеччина) стартує турнір серії Челленджер з фігурного катання  Nebelhorn Trophy, який цього року є другим, завершальним етапом кваліфікації на зимову Олімпіаду 2022 року. Під час змагань розігруватимуться сім ліцензій в чоловічому одиночному катанні, шість – у жіночому одиночному катанні, три – у парному катанні та чотири у спортивних танцях на льоду. 

В турнірі виступлять українські фігуристи – одиночниця Анастасія Шаботова та спортивна пара Софія Голіченко/Артем Даренський, які боротимуться за 

олімпійські «путівки» в своїх дисциплінах. Ліцензії в чоловічому одиночному катанні та танцях на льоду Україна уже має – їх здобули відповідно Іван Шмуратко та Олександра Назарова/Максим Нікітін на першому етапі відбору, який відбувся у березні 2021 року на чемпіонаті світу в Стокгольмі. 

Змагання в Оберстдорфі розпочнуться 23 вересня о 10.00 за київським часом. Першими на лід вийдуть з короткою програмою чоловіки. О 15.00 стартують пари, а о 18.00 – жінки. Як повідомили організатори Nebelhorn Trophy, на трибуни буде допущено обмежену кількість глядачів. Під час купівлі квитків вони мають пред’явити сертифікат про вакцинацію або негативний результат тесту. 

Турнір транслюватиметься наживо на Sportdeutschland.TV.