Український фігурист Вадим Новіков посідає 13-е місце після короткої програми на другому етапі юніорського Гран прі в Куршевелі (Франція).

Для учня Ірини Кланцат це другий поспіль турнір ЮГП, в якому він бере участь. На першому етапі, який відбувся також в Куршевелі 18-21 серпня, він посів сьоме місце у загальному заліку, а в короткій програмі був восьмим. Сьогодні Вадим у своїй програмі під музику Майкла Наймана виглядав на льоду менш впевнено. Він не виконав обов’язковий каскад, впавши з потрійного лутца, і отримав у підсумку значно нижчу оцінку, ніж у попередніх змаганнях – 46.34 балів.

Перед виконанням довільної програми лідирує канадець Уеслі Чу – 76.26. Друга позиція у британського фігуриста Едварда Епплбі – 63.23. На третьому місці з незначним відставанням йде представник Естонії Арлет Леванді – 61.73.

Завтра, 27 серпня з ритмічним танцем виступлять танцювальні дуети. Українці Ліка Бондар та Артем Коваль відкриють змагання – у них перший стартовий номер. Нагадаємо, другий етап ЮГП мав відбутися в канадському Едмонтоні, але місцева влада відмовилася від його проведення через ситуацію з коронавірусом. Готовність прийняти змагання в Куршевелі висловила французька Федерація льодових видів спорту. Водночас з програми другого етапу було виключено парне катання у зв’язку з відсутністю достатньої кількості льоду для тренувань. Змагання спортивних пар перенесено на шостий етап ЮГП, який відбудеться в польському Гданьську 29 вересня-2 жовтня.