Для участі у другому етапі юніорської серії Гран прі з фігурного катання сезону 2018/2019 заявлено трьох українських спортсменів, які виступлять у чоловічому одиночному та парному катанні. Це Михайло Рудковський з Києва та спортивна пара Софія Нестерова/Артем Даренський з Дніпра.

Змагання цього етапу пройдуть в австрійському місті Лінц 29 серпня-1 вересня.

15-річний Михайло Рудковський тренується у Олександра Артищенка. У минулому сезоні він посів третє місце на чемпіонаті України серед юнаків та дівчат, продемонструвавши складні елементи у своєму змагальному багажі. Зокрема, юний фігурист добре стрибає потрійний лутц, потрійний фліп.

14-річна Софія Нестерова та 17-річний Артем Даренський – учні Лілії Батутіної. Фігуристи, які виступають разом менше року, швидко набираються змагального досвіду. Вони – чемпіони України, бронзові призери міжнародного турніру Mentor Torun Cup 2018. У березні цього року Софія та Артем вперше взяли участь в чемпіонаті світу серед юніорів, де посіли 14-е місце.

Як повідомлялося раніше, у стартовому турнірі юніорської серії Гран прі в Братіславі (22-25 серпня) виступлять п’ятеро українських спортсменів – у чоловічому одиночному катанні Михайло Лейба та Кирило Лішенко, у жіночому одиночному катанні Анна Ракович, у спортивних танцях на льоду Анна Чернявська/Володимир Горовий.