Український танцювальний дует Ольга Гіглава/Єгор Єгоров посів сьоме місце на другому етапі юніорської серії Гран прі в австрійському місті Зальцбург, набравши в сумі 108,59 балів.

Після виконання короткої програми учні Наталії Воробйової були шостими (46,92 балів),але за результатами довільної опустилися на сходинку нижче – їх танець (Daydreams by Abel Korzeniowski,

The Adjustment Bureau (soundtrack) by Audiomachine,

Akkadian Empire by Audiomachine) судді оцінили у 61,67 балів: 25,25 балів фігуристи отримали за техніку та 36,42 – за компоненти.

Водночас,16-річна Ольга та 18-річний Єгор, котрі виступають разом лише з минулого сезону,цілком впоралися зі своїми завданнями на цьому турнірі. Чарівний та елегантний український дует продемонстрував чималий потенціал у катанні,а також здобув симпатії публіки. Нагадаємо,що на льоду Зальцбурга змагалися 16 танцювальних пар і сьома позиція серед них є хорошим результатом юних фігуристів.

Перемогу на другому етапі юніорського Гран прі святкувала американська танцювальна пара Крістіна Каррейра/Ентоні Пономаренко,яка була першою як у короткій,так і у довільній програмах – 145,39.

У чоловічому одиночному катанні український спортсмен Іван Шмуратко завершив змагання на 15-му місці з результатом 152,69 балів.

За виконання довільної програми на музику з кінофільму «Пірати Карібського моря» 15-річний учень Марини Амірханової отримав від суддів 99,31 балів. І знову,як і у короткій,фігуриста підвели стрибкові елементи,у яких він припустився низки помилок. На жаль,не обійшлося й без падіння.

Раніше,під час контрольних прокатів у Києві, Іван Шмуратко сказав нашому сайту,що посилено працює над стрибками й очікує прогресу у цьому сезоні.

Переміг у змаганнях одиночник з США Камден Пулкінен – 203,80.

Наступний,третій етап юніорської серії Гран прі відбудеться у Ризі 6-9 вересня. З українських спортсменів у ньому візьмуть участь Іван Павлов, Анастасія Архіпова(обоє – одиночне катання,тренер Марина Амірханова), Анастасія Смирнова/Артем Даренський(парне катання,тренер Лілія Батутіна),Марія Голубцова/Кіріл Бєлобров(спортивні танці на льоду,тренер Марія Тумановська-Чайка).