Український танцювальний дует Дар’я Попова та Володимир Бєліков йдуть другими після виконання ритмічного танцю на традиційному міжнародному турнірі Nebelhorn Trophy, який триває в Оберстдорфі (Німеччина).
Учні харківского тренера Галини Чурілової добре впоралися з прокатом, передавши настрій та образи танцю, хоча без помарок й не обійшлося. Вони трохи втратили на твізлах і отримали загалом 61.55 балів. У 34.45 балів судді оцінили техніку наших танцюристів та у 27.10 балів – компоненти.
Перед довільною програмою українці незначно поступаються чеським спортсменам Наталі Ташлеровій та Філіпу Ташлеру, які виграли ритмічний танець з результатом 64.28. На третьому місці розташувалася танцювальна пара з Великої Британії Саша Фіар/Джордж Уодделл – 58.14.
Переможці та призери в спортивних танцях на льоду стануть відомі завтра, в останній день змагань.
Сьогодні завершили свої виступи чоловіки. Український спортсмен Іван Шмуратко у своїй довільній програмі припустився численних помилок і посів 13-е місце з результатом 109.96. За підсумками двох програм учень Марини Амірханової став 12-м, набравши 179.38 балів.
На вищу сходинку п’єдесталу турніру зійшов Денис Васильєвс (Латвія) – 233.08, другим призером став італієць Габріеле Франгіпані – 231.65, третім – Ніколай Майоров (Швеція) – 218.07.