Танцюристи Марія Пінчук та Микита Погорєлов посіли 17-е місце на чемпіонаті світу з фігурного катання серед юніорів, який завершується сьогодні в столиці Естонії. 

Український дует був 12-м у ритмічному танці, 17-м у довільному і фінішував із загальною сумою 126.38 балів.

Довільний танець учнів Галини Чурілової, поставлений під музику з рок-опери «Остання ніч Бетховена», судді оцінили у 74.44 балів. У нинішньому сезоні наші фігуристи отримували значно вищі оцінки за виконання цієї композиції, але розв’язана російськими агресорами війна в Україні, зокрема, трагічні події в їхньому рідному Харкові, не дали змоги Марії та Микиті повноцінно готуватися до важливих змагань. Під час прокату вони припустилися помилок у твізлах та хореографічній доріжці, хоча боролися за кожний елемент. Саме технічна оцінка (37.27) не дозволила українцям  посісти вище місце. За компоненти вони отримали 37.17 балів. 

Чемпіонами світу серед юніорів в спортивних танцях на льоду стали американські спортсмени Уна Браун/Гейдж Браун – 170.25 балів. На другу сходинку п’єдесталу зійшов дует з Канади Наталі Д’Алессандро/Брюс Уодделл – 162.56. Бронзова нагорода також у канадців – колишньої українки Надії Башинської та Пітера Бімона, які набрали 157.64 балів.