Українські танцюристи Олександра Назарова та Максим Нікітін лідирують на міжнародному турнірі Mezzaluna Cup, який проходить в Ментані (Італія). У ритмічному танці вони набрали найкращу суму балів серед сеньйорів – 69.51, випередивши французів Аделіну Галявієву та Луї Терона більше, ніж на бал.
Учні харківського тренера Галини Чурілової представили програму на тему з відомого мюзиклу «42 вулиця», успішно виконавши всі елементи та показавши легке, артистичне катання. Їхня технічна оцінка склала 39.47 балів, а за компоненти українці отримали 31.04 балів.
Галявієва/Терон йдуть другими з результатом 68.06, а третє місце в італійського дуету Жасмін Тессарі/Франческо Фіоретті – 66.78.
В юніорській категорії четверте місце після виконання ритм-танцю посідають українці Анна Чернявська та Олег Муратов – 52.25, восьме – Софія Лизогуб та Данило Єфременко – 46.54. Обидві пари також тренуються у Галини Чурілової.
Традиційний міжнародний турнір Mezzaluna Cup проводиться лише у спортивних танцях на льоду в різних вікових категоріях. Змагання завершаться 6 жовтня.