Українські танцюристи Олександра Назарова та Максим Нікітін на 20-му місці завершили виступи на зимових Олімпійських іграх в Пекіні. За підсумками двох програм вони набрали 162.87 балів.

Довільний танець на тему з мюзиклу «Мулен Руж» українці виконали досить впевнено і успішно впоралися з усіма елементами. Вони продемонстрували цікаві оригінальні підтримки, за які отримали четвертий рівень. Також найвищим рівнем було оцінено виконання твізлів та комбінованого обертання. Водночас суддівські надбавки були невисокими і технічна оцінка нашого дуету склала лише 52.30 балів. За компоненти Олександра та Максим отримали від суддів 45.04 балів. Відтак із загальною сумою балів 97.34 балів фігуристи посіли у довільному танці 18-е місце.

«Раді, що вдалося повноцінно виступити на Олімпійських іграх й представити глядачам наші обидві програми. Велика вдячність уболівальникам, які підтримували нас. Після короткої програми (ритм-танцю) отримали дуже багато повідомлень, слів підтримки. Навіть від людей, які не стежать за спортом. Сьогодні ми виступали для вас! Задоволені. Дуже дякуємо за підтримку!», – заявили українські спортсмени в коментарі пресслужбі НОК України.

25-річна Олександра Назарова та 27-річний Максим Нікітін тренуються в Харкові у Галини Чурілової. Танцюристи є багаторазовими чемпіонами України, чемпіонами зимової Універсіади-2017, переможцями та призерами міжнародних турнірів. Дует вдруге бере участь у зимових Олімпійських іграх.

Олімпійськими чемпіонами в спортивних танцях на льоду стали французи Габріела Пападакіс/Гійом Сізерон. Срібні призери Олімпіади-2018 та чотириразові чемпіони світу виграли і ритм-танець, і довільний танець, набравши в сумі за два прокати 226.98 балів. На другому місці Вікторія Синіцина/Микита Кацалапов (РОК) – 220.51. Бронзові медалі здобув американський дует Медісон Хаббел/Закарі Донох’ю – 218.02.