Українські танцюристи Олександра Назарова/Максим Нікітін завершили свій виступ на турнірі NHK Trophy – етапі серії Гран прі на дев’ятому місці з результатом  153.22 бали.

На останньому рядку в протоколі змагань наші спортсмени опинилися після виконання довільної програми, яку судді оцінили лише у 93.02 бала. Порівняно з першим етапом ГП – турніром «Skate America», в якому українці брали участь, вони, на думку суддів, суттєво втратили у техніці. Водночас  дует, програми якого  вирізняються  оригінальністю та новаторством, й цього разу не зрадив собі.  У своєму «Чарлі Чапліні» фігуристи продемонстрували складні, видовищні підтримки, отримавши за них четверті рівні. Проте обертання, доріжки  були оцінені на другий рівень.  

Screenshot 2018 11 11 Alexandra NAZAROVA Maxim NIKITIN FD 2018 NHK Trophy YouTube3

Нагадаємо, в Олександри Назарової та Максима Нікітіна був непростий міжсезонний період, пов’язаний зі зміною тренера. Вони пішли від Ігоря Шпільбанда, з якими упродовж двох сезонів працювали у США, й повернулися до Європи. Їхніми тренерами  нині є француз Фаб’ян Бурза та український фахівець Галина Чурілова.

Турнір NHK Trophy був у цьому сезоні третім за участю провідного українського дуету. В змаганнях серії «Челленджер» – Nebelhorn Trophy  танцюристи посіли дев’яте місце, на «Skate America» були восьмими.

Японський етап Гран прі виграла американська танцювальна пара Кейтлін Гавайєк/ Жан-Люк Бейкер – 184.63. На другому місці росіяни Тіфані Загорські/Джонатан Гурейро – 183.05, на третьому – співвітчизники переможців Рейчел Парсонс /Майкл Парсонс  –  178.64.