13-річна фігуристка Анастасія Архіпова на сьомому місці завершила змагання чергового етапу юніорської серії Гран прі «Baltic Cup»,що тривають у польському місті Гданськ. Загальна сума,яку учениця Марини Амірханової набрала за виконання короткої та довільної програм,становить 152.51 балів.

Фігуристка посідала п’яте місце після короткої програми,але не змогла зберегти цю позицію через допущені помилки у довільній. Їй не вдалися,передусім,стрибкові елементи. Каскад потрійний тулуп+потрійний тулуп,який вона чудово стрибнула у короткій,цього разу у Анастасії Архіпової «не пішов». Не вдалося також чисто виконати потрійний лутц…У довільній спортсменка показала результат 94.87 балів (45.78 за техніку та 49.09 за компоненти),який опустив її на восьме місце.

Нагадаємо,для Анастасії Архіпової участь у двох етапах Гран прі була дебютним виступом на юніорському рівні. Крім нинішніх змагань,фігуристка також брала участь у турнірі третього етапу у Ризі,де посіла сьоме місце.

На гданському льоду кращою серед юніорок стала росіянка Альона Косторная – 197.91. Її співвітчизниця Дар’я Паненкова,хоча й виграла довільну програму, посіла друге загальне місце – 196.55. Третьою залишилася японка Ріно Касакаке – 170.90.

Серед танцювальних дуетів,яким належить сьогодні увечері визначити переможців та призерів, Україну презентують Дар’я Поповап та Володимир Бєліков. Учні харківських тренерів Галини Чурілової та Мар’яни Козлової успішно подолали перший бар’єр. Після короткого танцю вони посідають четверте місце з результатом 54.96.

А перші два місця у спортивних танцях на льоду у росіян – Анастасії Скопцової/Кіріла Альошина(64.63) та Єлизавети Худайбердієвої/Нікіти Назарова(59.03). На третьому йдуть американці Керолайн Грін/ Гордон Грін: від української пари їх відділяє лише 0,47 бали (55.43).

Сьогодні також вийдуть на лід з довільною програмою юніори-одиночники. Нагадаємо, наш Іван Шмуратко після короткої програми – одинадцятий.