Заключний етап юніорської серії Гран прі в італійській Егні розпочався виступами фігуристів з короткими програмами у чоловічому одиночному катанні та спортивних танцях на льоду.

Результати представників України у цих дисциплінах (Іван Павлов посідає п’яте місце,Марія Голубцова/Кіріл Бєлобров – десяте)продемонстрували,що вони цілком здатні прокатами у довільній покращити своє становище. При цьому у Івана Павлова є реальний шанс поборотися за призове місце.

Зі своєю новою короткою,поставленою на музику з кінофільму «Містер та місіс Сміт», учень Марини Амірханової у нинішньому сезоні виступає незмінно вдало. Зокрема,на етапі Гран прі у Ризі він був з цією композицією першим. І цього разу фігурист успішно виконав програму, за винятком помарки в обертаннях. Зате стрибкову частину Павлов може записати собі в актив: він чисто зробив каскад потрійний фліп+потрійний тулуп, а слідом за цим і потрійний лутц. Значно краще виглядали в українця й компоненти.

У підсумку він «заробив» 66.71 балів, з яких 35.32 судді поставили йому за техніку та 31.39 – за компоненти.

Лідирує серед юнаків росіянин Владімір Самойлов – 77.65, на другій позиції італієць Маттео Ріццо – 77.24,на третій – Томокі Хіваташі (США)-73.28. Перед Іваном Павловим,на четвертому місці,розташувався американець Ендрю Торгашев,який виграє у нашого спортсмена трохи більше двох балів – 69.03.

З довільною програмою фігуристи виступлять в суботу,14 жовтня. У Івана Павлова – 23-й стартовий номер.

У спортивних танцях на льоду Марія Голубцова/Кіріл Бєлобров показали  у короткій програмі дещо нижчий результат,ніж на своїх попередніх стартах – на третьому етапі Гран прі у Ризі,здебільшого за рахунок технічної оцінки. Загалом учні Марії Тумановської-Чайки отримали 46.23 балів – 22.98 за техніку та 23.25 за компоненти.

Перед довільною програмою,з якою танцювальні дуети вийдуть сьогодні увечері, лідирують з незначною різницею у балах дві російські пари – відповідно Софія Поліщук/Александр Вахнов – 61.44 та Аріна Ушакова/Максим Некрасов – 61.07. На третьому місці канадці  Алісія Фабрі/Клаудіо П’єтрантоніо – 57.28.