Український танцювальний дует Ліка Бондар/Артем Коваль після виконання ритмічного танцю посідає восьме місце на стартовому етапі юніорської серії Гран прі.

На змаганнях, які тривають у французькому Куршевелі, наші спортсмени отримали за прокат своєї програми 45.14 балів. 

Учні одеського тренера Олени Онищенко презентували свій новий ритмічний танець, в якому не все пройшло гладко. Українці не змогли належним чином впоратися з усіма елементами, але твіззли та підтримку четвертого рівня можуть записати собі в актив. 

Після першого виступу танцювальних дуетів лідирують Катарина Вольфкостін/Джеффрі Чен (США) – 64.75 балів. На другому місці – Міку Макіта/Тайлер Гунара (Канада) – 57.41, на третьому – чеський дует Катерина Мразкова/Даніель Мразек – 57,04.

Довільну програму танцюристи покажуть завтра,21 серпня.

Вдалося багато в чому реабілітуватися за невдалий прокат короткої програми українській юніорці Анастасії Фомченковій. Довільну програму, з якою виступали сьогодні спортсменки, вона виконала впевнено, емоційно, на хорошій швидкості. Попри те, що 13-річній харків’янці не всі елементи підкорилися (більшість стрибків отримали мінусові GOE), вона залишила хороше враження, підтвердивши, що має непогані перспективи.  В довільній програмі  Анастасія набрала 67.97 балів і посіла 15-е місце, а за підсумками двох виступів стала 17-ю з результатом 102.70.

Перемогу в змаганнях юніорок здобула американка Ліндсі Торнгрен – 181.45. На другу сходинку п’єдесталу піднялася Кайя Руйтер з Канади – 177.60, замкнула призову трійку 

Клер Сіо (США) – 174.80. 

21 серпня з довільною програмою вийдуть на лід юніори. Український фігурист Вадим Новіков виступить у другій розминці. Коротку програму він завершив на восьмій позиції.