Українська фігуристка Анастасія Шаботова посіла дев’яте місце на третьому етапі юніорської серії Гран прі, який завершився сьогодні в Кошице (Словаччина). У підсумку вона показала результат 145.69 балів.

Учениця Світлани Панової виступала з програмою минулого сезону – під саундтрек з  кінофільму про Джеймса Бонда і набрала за свій прокат 94.48 балів. 

Анастасія припустилася помилок під час виконання як каскадів, так і сольних потрійних стрибків, а наприкінці програми ускладнила ситуацію тим, що не змогла стрибнути потрійний фліп. Її технічна оцінка склала 47.77, за компоненти наша спортсменка отримала 47.71 балів. Один бал було знято за падіння.

Призову трійку в одиночному катанні юніорок склали російські фігуристки. Переможниця – Вероніка Жиліна включила до своєї програми три стрибки у чотири оберти і виграла турнір із загальним  результатом 216.92 балів. Срібним призером стала Софія Муравйова – 208.25. Обидві спортсменки тренуються у Євгена Плющенка. Третє місце у Аделії Петросян з групи Етері Тутберідзе – 201.21.

У спортивних танцях на льоду наш дует Марія Пінчук/Микита Погорєлов після виконання довільної програми зберіг за собою дев’яту позицію в загальному заліку, набравши 128.79 балів. 

Учні харківського тренера Галини Чурілової успішно презентували поставлений до нинішнього сезону довільний танець на музику з рок-опери «Остання ніч Бетховена». Вони добре впоралися з усіма елементами, за винятком незначних помарок в фінальній частині, отримавши четверті рівні на твіззлах, комбінованому обертанні та двох підтримках. Судді оцінили прокат у 76.25 балів – це  також дев’яте місце. 

Переможцями етапу в спортивних танцях стали канадці Наталі д’Алессандро/Брюс Уеделл – 163.04. Росіяни Василіса Кагановська/Валерій Ангелопол, які лідирували після ритмічного танцю, опустилися на друге місце – 160.72. Бронзова нагорода у Софії Тютюніної/Олександра Шустицького (Росія) – 155.98.