В наступному місяці за українських фігуристів можна буде повболівати на декількох міжнародних турнірах. Наразі стало відомо, хто з наших спортсменів виступить ще на двох жовтневих стартах. За призи Budapest Trophy 14-17 жовтня  в столиці Угорщини поборються в жіночому одиночному катанні Анастасія Архіпова та Анастасія Гожва, в чоловічому одиночному катанні Іван Шмуратко, в спортивних танцях на льоду Марія Голубцова/Кіріл Бєлобров, в парному катанні Софія Голіченко/Артем Даренський. В змаганнях юніорів Україну представлятиме Альбіна Шатохіна.

В міжнародному турнірі пам’яті Дениса Тена серії Challenger, який відбудеться в Нур-Султан (Казахстан) 28-31 жовтня, візьмуть участь одиночники Анастасія Шаботова та Іван Шмуратко, танцювальний дует Олександра Назарова/Максим Нікітін, а також дві спортивні пари Софія Голіченко/Артем Даренський  та Віолетта Сєрова/Іван Хобта.

Нагадаємо, що цьогоріч карта міжнародних турнірів з фігурного катання поповнилася стартами в Одесі, де 20-23 жовтня вперше буде розіграно Кубок олімпійського чемпіона Віктора Петренка.