Популярний французький журнал “Patinage” розмістив на обкладинці нового номера фото українського танцювального дуету Олександри Назарової та Максима Нікітіна. 

Як зазначається на сайті видання, вихід цього номера зі спеціальною вкладкою «Україна» знаменує початок акції на підтримку українських фігуристів. 

«Ми розпочинаємо кампанію солідарності з Україною. Метою акції KissKissBankBank “Patinage Magazine Skaters United For Ukraine” є надання можливості юним українським фігуристам продовжити тренуватися у Франції в хороших умовах. Для цього увесь прибуток від продажу журналу буде передано різним французьким клубам та структурам у вигляді гранту», – зазначається в повідомленні.

Щоб допомогти українським спортсменам, які страждають від військової агресії росії в Україні, “Patinage” має намір також об’єднати зусилля 24-х французьких міст, які є побратимами українських міст.

Харків’яни Олександра Назарова та Максим Нікітін – п’ятиразові чемпіони України у спортивних танцях на льоду, переможці та призери міжнародних змагань, учасники Олімпійських ігор, чемпіонатів світу та Європи. На останньому чемпіонаті світу у французькому Монпельє організатори та учасники змагань висловили потужну підтримку нашим фігуристам, які пережили ракетні обстріли свого рідного міста, а глядачі стоячи аплодували їхнім виступам. 

Нині Олександра Назарова та Максим Нікітін перебувають в Японії, куди їх запросили для участі в шоу Fantasy on Ice.