На XXIV зимових Олімпійських іграх у Пекіні Україну представлять 45 спортсменів, які виступлять в 12 дисциплінах – біатлоні, бобслеї, гірськолижному спорті, лижному двоборстві, лижних гонках, санному спорті, скелетоні, сноубордингу, стрибках на лижах з трампліну, фігурному катанні, фристайлі та шорт-треку.

Про це повідомляється на офіційному сайті Міністерства молоді та спорту України. 

Склад команди затверджено виконкомом Національного олімпійського комітету України за поданням національних федерацій згідно з міжнародною системою відбору.Враховано також підсумкидетального аналізу робочої групи з підготовки до Ігор.

У відомстві зазначають, що після перерви у два олімпійських цикли до складу збірної повернулися представники шорт-треку та фігуристи у командних змаганнях.

До української делегації відповідно до звернень національних федерацій увійшли також 26 тренерів, 10 лікарів та масажистів, 7 представників технічного персоналу.

З огляду на те, що всі олімпійські об’єкти зимових Ігор-2022 поділені на три кластери – Пекін, Яньцин та Чжанцзякоу, учасники розташуються у трьох олімпійських селищах, де вирішення всіх організаційних, управлінських, комунікаційних та логістичних питань, пов’язаних з перебуванням команди та її інформаційним забезпеченням, здійснюватимуть 7 представників адміністративного персоналу.

Нагадаємо, до складу олімпійської команди увійшли 6 фігуристів – одиночники Іван Шмуратко та Анастасія Шаботова, танцювальний дует Олександра Назарова/Максим Нікітін, а також спортивна пара Софія Голіченко/Артем Даренський, яка виступить в командних змаганнях.