У понеділок 18 грудня розпочинаеться чемпіонат Украіни з фігурного катання. Саме за його результатами буде сформовано команду, яка і буде представляти нашу краіну на чемпіонаті Європи та Олімпіаді у Південній Кореї. Серед чоловіків боротьба розгорнеться серед Ярославом Паніотом та Іваном Павловим. Подивитися на це приіхали навіть спонсори Ярослава. Враховуючи, що Ярослав володіє стрибками у  чотири оберти, його завданням буде стримати власні нерви і показати все, на що здатен. У Івана ситуація інша. Цей сезон не задався з початку. Можливість бути першим після короткоі, а потім посісти місця після призовоі трійки Іван вже демонстрував. Але кожне змагання особливе і передбачати розтановку сил, все ж, заняття не дуже вдячне, особливо там, де від можливості стрибнути і буде залежати місце спортсмена.

Що стосується дівчат, то у боротьбу між двома сестричками Гожвами та Анною Хниченковоі  може вклинитися нова зірка Ананстасія Архіпова.  Яскрава, артистична Анастасія цілком може посунути лідерів. Тож боротьба буде цікавою.

У танцях авторитет Олександри Назаровоі та Максима  Нікітіна є достатньо високим. Іх програми цього сезону дуже цікаві , особливо підтримки, якіих не має ні  у кого у світі, і від чого самі програми призовдять дуже гарне враження.  Завоювавши ліцензію на Олімпіаду, Олександра з Максимом , навряд чи відмовлять собі у задоволені отримати у черговий раз титул чемпіонів краіни.

У спортивних парах одразу два дебюти : Марія Сипленко – Данііл Єрмаков та Софія Нєстєрова – Артьом Даренський.  Софія Нєстерова вже знайома глядачам та суддям як яскрава одиночниця, і, звичайно, буде дуже цікаво подивитись на неї у якості партнерки.

Отже, чемпіонат обіцяє бути захоплюючим і задовольнити естетичні смаки як суддів так і глядачів.