Відразу дві українські танцювальні пари лідирують після виконання короткої програми у спортивних танцях на льоду на традиційному міжнародному турнірі Santa Claus Cup, який сьогодні завершується в Будапешті.

У змаганнях сеньйорів перевершили всіх учасників своїм катанням Олександра Назарова/Максим Нікітін. За чисте і якісне виконання свого танцю вони отримали від суддів досить високі оцінки і впевнено розташувалися на першій позиції. Учні Ігоря Шпільбанда набрали 64.72 балів, з них «доля» елементів склала 33.00, компоненти були оцінені у 31.72.

За результатами короткої програми друге місце посіли польські спортсмени Наталя Калишек/Максим Сподирєв. Вони відстають від наших фігуристів майже на два бали – 62.96. При цьому впритул до поляків підійшли угорські танцюристи Анна Яновська/Адам Лукаш – 62.18.

Про те, як буде виглядати подіум Santa Claus Cup у спортивних танцях на льоду, стане відомо уже сьогодні увечері.

Зазначимо, що разом з Назаровою та Нікітіним на «дорослий» лід турніру вийшов ще один український танцювальний дует – Дар’я Попова/Володимир Бєліков. Поки що харків’яни, котрих тренує Галина Чурілова, йдуть восьмими з результатом 49.18.

Успішно впоралися з прокатом короткого танцю учні київського тренера Марії  Тумановської-Чайки – Марія Голубцова/Кіріл Бєлобров, які виступали у категорії юніорів. Наші фігуристи розпочнуть довільну програму також у статусі лідерів. Після виконання короткої вони показали найкращий результат – 53.90, отримавши 28.90 за техніку та 25.00 за компоненти.

Перша трійка, яку очолили українці, непроста. Різниця у результатах танцювальних дуетів– у межах балу і боротьба за нагороди очікується гострою. Друге місце наразі посідають росіяни Єлизавета Шанаєва/Девід Наріжний – 53.72, третє – Яна Буга/Георгій Похилюк з Азербайджану – 53.01.Сьогодні довільний танець демонструють також дуети, які виступають у категорії Advaйчnced Novice. Нагадаємо, Україну представляють Анна Чернявська/Володимир Горовий, які посідають після двох танців четверте місце, та Анастасія Саммел/Микита Погорєлов, які йдуть сьомими.