Одиночниця Анастасія Шаботова та спортивна пара Софія Голіченко/Артем Даренський візьмуть участь у міжнародному турнірі серії Челенджер Nebelhorn Trophy, який відбудеться 22-25 вересня в Оберстдорфі (Німеччина). Змагання визначені Міжнародною спілкою ковзанярів (ISU) як кваліфікаційні на зимові Олімпійські ігри-2022 в Пекіні. 

Основний відбір на Олімпіаду відбувся у березні 2021 року на чемпіонаті світу в Стокгольмі, де українські фігуристи Іван Шмуратко та дует Олександра Назарова/Максим Нікітін здобули для  України дві ліцензії  – відповідно в чоловічому одиночному катанні та спортивних танцях на льоду. У жіночому одиночному катанні  та парному катанні це зробити не вдалося, оскільки Анастасія Архіпова фінішувала 29-ю, а спортивна пара Софія Голіченко/Артем Даренський не змогла виступити на чемпіонаті світу за станом здоров’я. Відтак у двох останніх дисциплінах українські фігуристи намагатимуться здобути олімпійські квоти на другому етапі відбору – турнірі Nebelhorn Trophy, де буде розіграно шість ліцензій у жіночому одиночному катанні та три – в парному катанні. 

Зимові Олімпійські ігри відбудуться 4-20 лютого 2022 року в Пекіні. У фігурному катанні максимальна кількість місць – по 30 в одиночному катанні чоловіків та жінок, 23 танцювальних дуети, 19 спортивних пар.