Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на сайт ОП .

Відзначається, що документ враховує європейську практику підтримки спорту з боку представників бізнесу та специфіку вітчизняного законодавства.

Так, закон містить визначення понять “меценатська діяльність в сфері фізичної культури і спорту” та “меценатська допомога”, а також визначає напрями і види такої діяльності, зокрема: забезпечення матеріально-технічних умов для розвитку фізичної культури і спорту, матеріальна та інша допомога спортсменам, сприяння в підготовці до Олімпійських, Паралімпійських і Дефлімпійських ігор та в участі в них і т. д.

Згідно з документом, меценатська діяльність в сфері фізичної культури і спорту здійснюється на підставі письмового договору між меценатом і бенефіціаром або одержувачем меценатської допомоги в інтересах бенефіціара. При цьому меценат, одержувач і бенефіціар меценатської допомоги не можуть бути пов’язаними особами.

Крім того, закон визначає шляхи державної підтримки меценатської діяльності в сфері фізичної культури і спорту, зокрема це нагородження меценатів державними нагородами та почесними відзнаками, сприяння увічнення імені мецената на будинках і спортивних об’єктах, надання пільг меценатам, підтримка організаційних та інформаційних заходів щодо популяризації меценатської діяльності і т. п.

Закон вступає в силу через місяць з дня його опублікування.

Джерело: censor.net