Зимові Всесвітні студентські ігри, які мали відбутися 21-31 січня 2021 року в Швейцарії, перенесено на невизначений час через ситуацію з коронавірусом.

Про це повідомила Міжнародна федерація студентського спорту (FISU).

«Після декількох зустрічей, проведених з представниками державних органів Швейцарії і різних кантонів, ми одноголосно погодилися з тим, що 30-у зимову Універсіаду не можна проводити в січні 2021 року», – заявив генеральний секретар FISU Эрік Сенронд.

«Ми впевнені, що це правильне рішення в умовах пандемії, щоб гарантувати безпеку всіх учасників», додав він.

У FISU зазначили, що нові дати проведення Універсіади буде визначено упродовж наступних двох місяців після консультацій з усіма зацікавленими сторонами, включаючи міжнародні федерації зимових видів спорту.

Зимові Всесвітні студентські ігри є найбільшим зимовим мультиспортивним заходом після зимових Олімпійських ігор. Очікувалося, що у 30-ій за ліком Універсіаді візьмуть участь понад 2500 спортсменів віком від 17 до 25 років. У програмі – десять видів спорту, в тому числі фігурне катання.

Нагадаємо, українські фігуристи Олександра Назарова та Максим Нікітін є чемпіонами Універсіади-2017 у спортивних танцях на льоду.