Напередодні новорічних та різдвяних свят українські «зірки» фігурного катання, чемпіони та призери Олімпійських ігор, чемпіонатів світу та Європи різних років надіслали свої вітання, теплі побажання та напутні слова на наступний рік нашим фігуристам.

Віктор Петренко.

Олімпійський чемпіон у чоловічому одиночному катанні (1992), чемпіон світу (1992), триразовий чемпіон Європи (1990,1991,1994), чемпіон світу серед юніорів (1984), чемпіон  України (1994).

«Вітаю всіх українських фігуристів – і дорослих, і найменших! На жаль, сезон 2020/2021 склався не так, як хотілося б…Але справжній спортсмен ніколи не здається і не впадає у відчай – він працює зі ще більшою наполегливістю та вірою в перемогу! Напередодні новорічних і різдвяних свят всім хочеться побажати здоров’я та оптимізму. Дотримуйтеся порад своїх тренерів і побачите, що під їхнім чуйним керівництвом ви обов’язково досягнете своєї мети! В свою чергу побажаю і тренерам терпіння та творчого натхнення в роботі зі своїми вихованцями.  Адже в кожному учневі прихований талант, який Вам випала нелегка робота майстерно розкрити та огранити. З Новим Роком та Різдвом Христовим !!! Нехай те, що задумано в ці чарівні дні, здійсниться !!!»

Олена Грушина.

В дуеті з Русланом Гончаровим бронзова призерка Олімпійських ігор у спортивних танцях на льоду (2006), бронзова призерка чемпіонату світу (2005), дворазова срібна призерка чемпіонатів Європи (2005, 2006), бронзова призерка чемпіонату Європи (2004), п’ятиразова чемпіонка України (1999, 2002, 2004, 2005, 2006) .

«П’єдестали та нагороди чекають тих, хто готовий перемагати,передусім, себе. Перемагати свій біль, який завтра стане твоєю силою, перемагати свій страх, який нашіптує, що ти можеш програти. Перемагати свої невдачі, свої падіння. Впавши, піднімайся. Падають всі, але не кожен може і хоче піднятися. Перемагає той, хто готовий йти до кінця.

Медалі робляться не з металу, а з важкої праці, болю та сльоз, а ще – з мрії та сили волі.

Вір в себе, бийся за кожний рух, за кожну підтримку, за кожне обертання. Нагородою ж буде: « …рев трибун, овацій грім, погруддя лаврами обвито, сльоза непрошена і гімн, медалей блиск — рекорд побито!»

Феєричного катання, розкішних програм, глядацької любові та щедрих балів від суддів.

З Новим Роком! З Новими Блискучими Перемогами!»

Дмитро Дмитренко.

Чемпіон Європи в чоловічому одиночному катанні (1993), бронзовий призер чемпіонату Європи (2000), чемпіон світу серед юніорів (1992), дворазовий чемпіон України (1993, 2001).

                        «З наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим! Бажаю в наступному році всім спортсменам ,тренерам духовної сили та стійкості. Бажаю, щоб кожен виступ приносив радість вам, вашим рідним та всім шанувальникам фігурного катання! Міцного здоров’я та добрих, світлих людей навколо вас!».

Дмитро Паламарчук.

У парі з Юлією Обертас дворазовий чемпіон світу серед юніорів у парному катанні (1998,1999), срібний призер чемпіонату світу серед юніорів (2000), триразовий чемпіон  України (1999 – з Юлією Обертас, 2002 та 2003 – з Тетяною Чуваєвою).

                                  «Від щирого серця хочу всіх привітати з наступаючими святами, з Новим Роком та Різдвом Христовим! Рік, що минає, був дуже і дуже не простий, але я впевнений: він нас усіх зробив тільки сильнішими! 2020-й навчив нас боротися і не здаватися, не зупинятися перед труднощами і не опускати руки, навчив усьому, що вчить справжній спорт – у всій своїй красі та жорсткості. Хочу побажати всім нашим фігуристам любити те, чим ви займаєтеся! Пам’ятати і розуміти, що це не просто прекрасний, дивовижний спорт, займаючись яким можна пишатися. Це ще й спорт, який вас навчить справлятися з життєвими труднощами. Дисципліна, відповідальність і наполегливість – це запорука успіху в майбутньому!

Катайтеся, працюйте і ніколи не здавайтеся, будьте сильними коли відчуваєте слабкість, будьте сміливими, коли вам страшно, будьте скромними коли перемагаєте!

Радуйте себе і своїх близьких! Успіхів, сил, здоров’я і невичерпної енергії у новому 2021 і майбутніх роках!».

Євген Плюта.

Чемпіон світу серед юніорів у чоловічому одиночному катанні (1993), дворазовий срібний призер чемпіонату України (1997, 1999), дворазовий бронзовий призер чемпіонату України (1996, 1998).

«У кожного спортсмена є мрія і наші мрії визначають цілі! Рік, що минає, видався напружений, багато планів довелося змінювати, підлаштовуючись під ситуацію, що склалася. Хочу побажати кожному спортсмену йти до своєї мрії попри все! Досягнення будь-якої мети – це велика праця та, передусім, віра в свої сили.І навіть тоді, коли є сумніви, треба взяти себе в руки і рухатися далі, як би важко не було. Бажаю нашим спортсменам ніколи не здаватися! Вперед і тільки вперед! Немає нічого неможливого, головне – величезне бажання! Всіх з Новим роком, віри в себе і блискучих перемог!».