Українські фігуристи вибороли ще дві нагороди міжнародного турніру Jegvirag Cup , який завершився в угорському місті Мішкольц.

До золотої медалі  танцюристів Марії Голубцової та Кіріла Бєлоброва додали «срібло» також танцювальна пара Любов Михайличенко/Нікіта Сосненко (категорія Advanced Novice)  та одиночниця Марина Жданович (категорія Senior).

Дует Михайличенко/Сосненко  змагався за перше місце з білорусами Златою Мартищенко та Владиславом Ситіком і виграв у них один з трьох «раундів» – квікстеп. Але у зірковому вальсі та довільній програмі наші фігуристи були другими, як і у загальному заліку – 109.21. Білоруські спортсмени набрали 111.95 балів.  На третьому місці розташувалися  італійські танцюристи  Елеонора Гранаті/Массіміліано Буччареллі – 99.22.

Нагадаємо, дует Любов Михайличенко/Нікіта Сосненко, як і Марія Голубцова/Кіріл Бєлобров  тренуються у відомого фахівця Марії Тумановської-Чайки.

В одиночному катанні жінок наша Марина Жданович у короткій програмі добре впоралася з елементами, за винятком потрійного сальхова, і посіла друге місце з результатом 45.39. У довільній у фігуристки були проблеми у стрибковій частині, але каскад потрійний тулуп+подвійний  тулуп, сольний потрійний тулуп  Марина виконала на «плюси». За другий виступ вона отримала від суддів  80.25 балів, а загальний результат українки – 125.64.  Переможницею турніру стала угорська спортсменка Юлія Ланг – 149.60, яка лідирувала в обох програмах.