Під час новрічних свят у київському Палаці спорту відобулося чудове дійство – казка на льоду. Усі бажаючі могли насолодилися гарним катанням , кольоровими костюмами, спецефектами та зробити фото із фігуристами. Ми поговорили про льодову виставу з одним із організаторів шоу чемпіоном Європи Дмитром Дмитренко

—– Дмитре, по-перше вітаю вас із новим роком і бажаю миру, здоров’я та натхнення у прийдешньому році. Скажіть , чому ви вирішили ставити саме “Лускунчика”?

—— Дякую за привітання. Хочу сказати, що ми розмовляли з Олегом Ковалєвським із компанії “Аншлаг” , з якою ми ставили шоу ” Ніч перед Різдвом”, і дійшли висновку, що для дітей це повинна бути красива,цікава історія, яку люблять усі. І , звичайно, вибір впав на” Лускунчика”.

—— Хто допомагав вам ставити шоу? Хто забезпечив костюмами, візуалізацією, спецефектами?

——- У якості хореографа – постановника була запрошена Оксана Маслова,яка приїхала з Америки і поставила усю хореографію. Вона надзвичайна людина. Взагалі, на підготовку таких шоу витрачається місяць. Оксана ж зробила це в неймовірні строки – тиждегь . Художником по костюмах був неймовірно талановитий Андрій Еймс, а дизайнером по екрану виступив Андрій Кравченко. Він працює в Голівуді , але приїхав до нас і допоміг із постановою. Студія ” Комора” дописувала звукові доріжки, все до останнього аккорду, щоб все відповідало сценам і ми встигали перевдягатись. Тож завдяки професіональний команді нам вдалося зробити цю виставу.

——- Де ви знайшли маленьких фігуристів, до речі, діти дуже вдало катаються?

——- Це учні киіівських спортивних шкіл ” Лідер”та ” Сюїта “, були також діти з Одеської школи фігурного катання. У нас дуже талановиті діти, з яких треба робити чемпіонів. Ось , наприклад , роль маленької Маші грають дві дівчинки – Софія Нестєрова та Анастасії Архіпова. І якби в мене був вибір кого з них залишити на роль, я був би у дуже скрутному становищі. Вони надзвичайно талановиті спортсменки.

До нашої розмови приєднуються чемпіон миру серед юніорів Євген Плюта та учасник групи ” Авіатор” Дмитро Тодорюк, який виступив у цій виставі у якості режисера.

——-У цьому шоу я виступав як тренер, де моїм завданням було відпрацювати з фігуристами усі номери так, щоб до технічної сторони не було зауважень”- говорить Євген Плюта.

—— Мені дуже приємно, що наші фігуристи проявили себе як дуже гарні актори. І дуже важливо, що вони так само отримували задоволення від роботи. Це було помітно. . Ми вирішили трохи інтерпретувати сюжетну лінію так би мовити осучаснити. І нам це вдалося. За моєю задумкою чарівник приносить іграшки з майбутнього і пропонує їх дітям. Але Маша все рівно обирає Лускунчика.

До нас приедналась і випускниця Київського хореографічного училища Крістіна Старостіна.

——- Мені дуже сподобалось. Це було професійно, технічно, емоційно. І відразу виникає бажання спробувати і самій вдягти ковзани , бо все що ми робимо на пуантах фігуристи роблять на льоду.

——- Сподіваюсь, що і подалі ми зможемо ставити гарні вистави для нашого глядача і давати можливість відчути радість та задоволення, – сказав Дмитро Дмитренко.

Інтерв’ю брала Ганна Турчинова.