12-річна Катерина Кононенко з Києва стала дворазовою чемпіонкою України з фігурного катання серед юніорів в одиночному катанні дівчат. На змаганнях, які тривають на столичній Льодовій арені, вона набрала за підсумками двох виступів 150.89 балів.

Рік тому учениця Олександра Артищенка вперше зійшла на найвищу сходинку юніорського п’єдесталу, впевнено вигравши обидві програми. Цьогоріч зробити це їй було значно важче, адже після короткої програми, де Катерині не вдалося виконати каскад та подвійний аксель, вона посідала дев’яте місце. Відтак у довільній програмі перед юною фігуристкою стояло складне завдання і вона його виконала. Катерина чудово впоралася з усіма стрибками, окрім невеликої помарки на потрійному лутці, продемонструвала обертання четвертого рівня і впевнено обійшла суперниць, отримавши за прокат 105.97 балів. 

Чемпіонка України почала кататися у 2012 році. Її тренерами були Олена Кожаєва, Олена Миготіна, а з 2019 року з фігуристкою працює Олександр Артищенко. В нинішньому сезоні Катерина Кононенко також стала переможницею чемпіонату України серед юнаків та дівчат.

Срібну нагороду юніорського чемпіонату України здобула 14-річна представниця харківської школи Анастасія Фомченкова – 141.65. Київська фігуристка Анастасія Архіпова, яка лідирувала після короткої програми, припустилася низки помилок в довільній і посіла загальне третє місце – 138.28.

З короткою програмою сьогодні виступили юніори. Трійку лідерів очолив Кирило Марсак (Київ), прокат якого судді оцінили у 65.42 балів. Фігуристу не вдалося стрибнути  потрійний аксель, проте решту елементів він виконав добре і обійшов найближчого суперника – Кирила Лішенка (обох фігуристів тренує Дмитро Шкідченко) технічною оцінкою, програвши йому компонентами. Кирило Лішенко йде другим з результатом 63.56. Третє місце посідає Михайло Рудковський (Київ). Учень Олександра Артищенка чисто виконав свою композицію і набрав  62.46 балів.

Двоє фігуристів успішно впоралися сьогодні з потрійним акселем – Андрій Кокура та Федір Куліш. Але обоє зазнали невдачі з обов’язковим каскадом і наразі йдуть  відповідно на п’ятому та сьомому місцях.

В спортивних танцях на лід вийшли з ритмічним танцем чотири дуети. Кращим з них став харківський – Марія Пінчук/Микита Погорєлов. В учнів Галини Чурілової – 59.73 балів. Слідом за ними розташувалися учні київського тренера Марії Тумановської-Чайки Мирослава Ткаченко/Андрій Капран – 48.56, третє місце посідає нещодавно створений танцювальний дует з Одеси Ірина Підгайна/Артем Коваль, з яким працює  Олена Онищенко – 48.24. 

27 січня, в останній день змагань, визначаться чемпіони України у чоловічому одиночному катанні та спортивних танцях на льоду. Свою довільну програму покаже також єдина спортивна пара на чемпіонаті Віолетта Сєрова/Іван Хобта(Київ). За перший виступ учні Філіпа Залевського отримали 52.29 балів.