На змагання зимових Олімпійських ігор-2018 уже продано 555 тисяч з 1,07 млн квитків (понад 50 відсотків).  Про це повідомляє сайт Inside the Games з посиланням на офіційні дані Організаційного комітету Ігор.

Наразі в олімпійському Пхьончхані не деталізують, які саме турніри є найбільш популярними у відвідувачів, але раніше організатори заявляли, що до категорії квитків підвищеного попиту потрапили фігурне катання, шорт-трек, ковзанярський спорт, хокей та керлінг.

Відкриті оффлайн-продажі олімпійських квитків стартували лише на початку поточного місяця. До цього вони реалізовувалися  у режимі онлайн. В Оргкомітеті вважають, що віднині люди будуть активніше купувати квитки, адже за статистикою бум продажу зазвичай відбувається за два-три місяці до Олімпіади. Тим більше, що тепер квитки можна придбати не лише через спеціальні центри Південної Кореї, але й в аеропортах, залізничних станціях, інших публічних місцях. Їх власники матимуть ряд пільг, зокрема, вільний проїзд  у шаттл-автобусах, які курсуватимуть між спортивними об’єктами під час Ігор.

Дизайн квитків був розроблений кращими корейськими фахівцями. На лицевій стороні зображена піктограма кожного виду спорту (у фігурному катанні вона виглядає так: ol holo), на зворотній – сніжинки,які складаються з букв корейського алфавіту. На кожній «перепустці» є штрих-код, ім’я власника та інші захисні елементи, покликані виключити ризики підроблення.

Нагадаємо, зимові Олімпійські ігри відбудуться 9-25 лютого 2018 року у Пхьончхані. Турнір фігуристів розпочнеться 9 лютого, а завершиться 23 лютого. Буде розіграно п’ять комплектів нагород – у чоловічому та жіночому одиночному катанні, парному катанні, спортивних танцях на льоду, а також у командних змаганнях.

Україна буде представлена на олімпійському льоду двома одиночниками (у чоловічому та жіночому катанні)  і однією танцювальною парою. Імена олімпійців визначатимуться за результатами чемпіонату України, який стартує 17 грудня.