Чемпіон України серед юніорів Кирило Лішенко посідає 13-е місце після виконання короткої програми на сьомому етапі юніорської серії Гран прі, який стартував сьогодні в австрійському місті Лінц. Він набрав за свій прокат 58.54 балів, оновивши особисте досягнення.  

Учень Дмитра Шкідченка, як і на етапі ЮГП в Кошице, не пішов на каскад 3+3 і стрибнув  потрійний лутц з подвійним тулупом. Сольні потрійний фліп та подвійний аксель вийшли у Кирила чистими, як і обертання, які судді оцінили на четвертий рівень.

Виграв коротку програму американський фігурист Ілля Малінін – 81.31. Друге місце у Артема Ковальова (РФ) – 80.97, на третьому ще один росіянин Кіріл Сарновський – 75.20.

Довільну програму юніори покажуть 8 жовтня.

Українським танцюристам Мирославі Ткаченко та Андрію Капрану цього разу не вдалося належним чином представити свій ритмічний танець. Через помарки на всіх елементах, крім останньої підтримки, їхня технічна оцінка склала 20.95 балів, а за компоненти наші фігуристи набрали 18.20 балів. У підсумку за прокат ритм-танцю учні Марії Тумановської-Чайки отримали 38.15 балів і посідають 15-е місце.

Лідирують у змаганнях танцювальних дуетів росіяни Софія Тютюніна/Олександр Шустицький – 67.00. Другими та третіми йдуть американські фігуристи відповідно Уна Браун/Гейдж Браун – 63.70 та Анджела Лінг/Калеб Уейн – 61.75.

З довільною програмою танцюристи виступлять 9 жовтня.