Проведення в Пекіні фіналу Гран прі з фігурного катання сезону 2020/2021 скасовано. Про це повідомляє прес-служба Міжнародної спілки ковзанярів (ISU).

«ISU підтверджує, що заплановані в Пекіні тестові змагання (до Олімпійських ігор-2022)  для дисциплін ISU не будуть проводитися протягом поточного сезону. Це стосується таких подій: Гран прі з фігурного катання, спочатку заплановане на 10-13 грудня 2020 року»,- йдеться в релізі.

В організації зазначили, що прийнято рішення розробити адаптовану програму спортивного тестування для підготовки до зимових Олімпійських ігор 2022 року. Програма замінить організацію серії міжнародних тестових заходів, які мали відбутися в грудні 2020 року і першому кварталі 2021 року.

«Хоча за поточної пандемічної ситуації пошук альтернативних місць (за межами Китаю) та дат заміщення відповідних подій упродовж цього сезону буде складним завданням, однак ISU все ж оцінює такі альтернативи для Гран прі з фігурного катання. Рішення буде ухвалено якомога швидше», – наголосили у Спілці.