Не минуло й двох років, як столична льодово-тренувальна ковзанка «Крижинка»,що на вулиці Жмаченка, знову опинилася у центрі тривожних розмов про начебто припинення її роботи. Чутки не стихають уже тривалий час,більше того, на офіційному сайті Київської міської ради навіть розміщено петицію,у якій понад 900 підписантів просять мера Києва Віталія Кличка та депутатів врятувати ковзанку,оскільки,як йдеться у петиції, «почала з’являтися інформація,що спортивно-тренувальну ковзанку «Крижинка» збираються продавати і невідомо з якою метою». https://petition.kievcity.gov.ua/petition/?pid=6148&icf=1

І хоча у документі відсутня конкретика та не наводиться жодного факту,який підтверджував би наміри (і чиї?)закрити «Крижинку», ми все ж звернулися до її керівництва з проханням з’ясувати:це правда чи вигадка?

В даній ситуації допоміг розібратися тимчасово виконуючий обов’язки керівника ковзанки Олександр Циркунов.

-Олександре Олеговичу, чи справді «Крижинку» продають і вона припиняє свою роботу?

– Все, що пишуть в Інтернеті стосовно продажу нашої арени, не відповідає дійсності. Наскільки я знаю,таким чином ковзанка «продається» уже років два чи три. Тим людям,які придумують такі легенди,вочевидь,більше нічим зайнятися… Тих,хто у нас тренується, батьків юних фігуристів я стовідсотково запевняю:підстав для тривоги нема,«Крижинку» ніхто не продає і вона продовжує працювати.

Чи бачили Ви особисто петицію,у якій стверджується зворотнє?

– Так, я бачив згадану петицію і керівництво здивоване її змістом. Але підкреслю ще раз,що ковзанка не продається зараз і взагалі не буде продаватися, це все безглузда вигадка. У даний час, у літній період, на арені проводяться ремонтні роботи,тому занять немає. Але після їх завершення усі тренування відновляться.

-Скажіть, будь ласка, як реагуютьна інформацію про начебто закриття ковзанки,батьки дітей, які тренуються тут?

-Звісно,батьки схвильовані,чимало з них підходили до мене,показували петицію,питали,що це означає,цікавилися долею ковзанки. Я їм роз’яснив це питання і чесно відповідав, як і вам зараз, що ковзанка як працювала, так і буде працювати.

-Коли закінчиться ремонт і юні фігуристи знову зможуть вийти на лід?

-Плануємо якнайшвидше впоратися з цим. Але для того, щоб ковзанку «привести до тями» та якісно виконати усі роботи, потрібен час. Запевняю,що до вересня точно все зробимо й діти повернуться тренуватися на оновлену після ремонту ковзанку. До речі, тоді можете завітати до нас і особисто пересвідчитися, що арена працює і діти спокійно тренуються.

Ірина Мельниченко.