В заключний день 57-го Конгресу Міжнародної спілки ковзанярів (ISU), що проходив в іспанському місті Севілья, відбулися вибори керівництва організації, а також складу технічних комітетів.

Як повідомлялося, Яна Дейкему (Нідерланди) переобрано президентом ISU без голосування, оскільки він був єдиним кандидатом на цю посаду. Віце-президентом з фігурного катання залишився росіянин Олександр Лакернік,  у якого також не було суперників.

До Ради ISU з фігурного катання увійшли:  Патріція Сент Пітер(США) – 107 голосів, Тацуро  Мацумура (Японія) – 105 голосів,  Марія Тереза Самаранч(Іспанія) – 104 голоси, Марі Лундмарк(Фінляндія) – 96 голосів, Бенуа Лавоє(Канада) – 90 голосів.

Згідно з рішенням Конгресу, до складу технічних комітетів з фігурного катання входять голова та чотири члени у техкомі з одиночного та парного катання, а також голова та три члени у техкомі зі спортивних танців на льоду.

До цих підрозділів ISU  сьогодні було обрано: одиночне і парне катання : голова Фабіо Б’янчетті (Італія) – 53 голоси, члени – Юкіко Окабе(Японія) – 49 голосів, Ріта Зоннекейн (Бельгія) – 48 голосів, Ліна Лаакксонен (Фінляндія) –  47 голосів, Сьюзен Лінч(Австралія) – 41 голос.

Спортивні танці на льоду: голова Халіна Гордон-Полторак(Польща) – шляхом акламації, члени – Шон Реттштатт (США) – 69 голосів (перший тур), Хілари Селбі (Велика Британія) – 56 голосів (третій раунд), Джорджі Елек (Угорщина) – 35 голосів(четвертий раунд).

Зазначимо, що на посаду члена технічного комітету зі спортивних танців на льоду балотувався український фахівець, технічний спеціаліст ISU Сергій Баранов, але йому не вдалося набрати необхідної кількості голосів.

Наступний конгрес ISU пройде влітку 2020 року в місті Пхукет (Таїланд).