Конгрес Міжнародної спілки ковзанярів (ISU), який мав відбутися в червні 2020 року, перенесено на червень 2021 року через пандемію  коронавірусу. 

Таке рішення ухвалила під час онлайн-засідання Рада ISU за результатами голосування з цього питання країн-членів організації, яке було оголошено раніше.

«Члени ISU переважною більшістю голосів висловилися за перенесення конгресу 2020 року на червень 2021 року. Після консультацій з Асоціацією фігурного катання та швидкісного бігу на ковзанах Таїланду Рада вирішила, що конгрес Спілки відбудеться в Пхукеті орієнтовно 31 травня-4 червня 2021 року», -повідомляє  ISU в своєму комюніке https://www.isu.org/inside-isu/isu-communications/communications/24257-2312-decisions-of-the-council-april-6-2020/file

Водночас Рада просить членів Спілки проголосувати поштою щодо порядку денного конгресу, звертаючи увагу на те, що пропозиції мають стосуватися лише тих питань, які є нагальними та важливими для функціонування організації. «Голосування поштою не включатиме пропозицій про внесення змін до статуту, загальних положень, спеціальних положень та технічних правил, які вимагають змістовної дискусії», – зазначається в документі.