23-24 серпня на Льодовій арені у Києві відбулися контрольні прокати програм найсильніших українських фігуристів. Цього разу свої виступи оцінили у чергових бліц-інтерв’ю Анастасія Гожва,  танцювальний дует Марія Голубцова/Кіріл Бєлобров, а також  тренер харківських танцюристів Дар’ї Попової/Володимира Бєлікова Мар’яна Козлова.

Анастасія Гожва: «Я більш-менш задоволена своїм виконанням короткої програми,за винятком того,що не зробила каскад 3+3. А от довільною – незадоволена,знаю,що могла відкатати її добре,але не вдалося. Зараз важко сказати,чому не все вийшло,може,тому,що це перший повноцінний старт у цьому сезоні і було важкувато емоційно. Начебто і не змагання, але відповідальність така сама,оскільки хотілося показати все якнайкраще. Тепер завдання номер один – напрацьовувати програми,щоб впевнено почуватися на змаганнях.

Кіріл Бєлобров: «Прокат обох програм показав,що наша підготовка йде за планом,ми побачили,які завдання потрібно виконати у першу чергу,щоб підійти до турнірів юніорського Гран прі у хорошій формі. Хочу сказати,що довільний танець – кавер відомої пісні Леонарда Коена Hallelujah,який поставила наш тренер Марія Тумановська-Чайка, просто неймовірний! Він з розряду тих,у якому з  кожним прокатом відкриваєш нові емоції і хочеться передати їх всім – це дуже сильне відчуття. Але над елементами ще треба  працювати й працювати. Наприклад, твіззли ми уже виконували чудово, а тут (у довільній) – помилилися,потрібні також стабільні підтримки».

Мар’яна Козлова: «Я оцінюю контрольні прокати як надзвичайно корисні і необхідні. Завдяки цим виступам ми побачили нові нюанси завдань,які потрібно вирішити до важливих стартів сезону,вислухали думки інших фахівців щодо виконання програм. Старти показали, що до турніру юніорського Гран прі у Мінську 18-24 вересня,у якому беруть участь Дар’я та Володимир,нам необхідно акцентувати увагу передусім на елементах, будемо їх відшліфовувати. Дуже важливими були консультації авторитетних спеціалістів, які нам радили що і де «почистити». Йшлося,зокрема,про ковзання,чисте виконання елементів та їх яскравість. Наразі усуватимемо ці недоліки.

Як тренер я загалом задоволена прокатом обох програм,враховуючи те,що Володимир Бєліков раніше переніс складну операцію й зараз катається з пластинами у нозі…».