Одна з найвідоміших у Південній Кореї кінематографічних компаній SuperBeanCo.,яка у суботу знімала в Києві сюжет про українських фігуристів,надіслала на адресу Української федерації фігурного катання на ковзанах листа з подякою за сприяння у проведенні зйомок.

Наводимо його текст повністю.

Самсонг-ро 51, Бон-кіл 205, Дегьянг-гу, Коянг-ші, Кьонгідо, Південна Корея

Тел: 82-2-584-1224 / факс: 82-2-584-1226

Президент: SuperbeanCo, Лі ДжуВон

([email protected])


Компанія SuperBeanCo. є однією з провідних кінематографічних компаній Південної Кореї в галузі документального кіно. Архів компанії налічує понад 2000 документальних фільмів з різних сфер та галузей.

На замовлення національного телебачення Кореї — телеканалу “MedicalTV” відбувається знімальний процес документального фільму “Наука про спорт та медицина. Виклик людським можливостям”, основною метою якого є розповісти глядачеві як спорт впливає на людське життя. Реліз фільму запланований на 20 листопада 2017 року. Частина матеріалу присвячена майбутнім Зимовим Олімпійським іграм 2018,  які відбудуться в Пхьончхані, Південна Корея. 

Україна входить до групи країн, які завжди демонструють гарні результати та займають призові місця у Олімпійських іграх, тому корейська сторона дуже зацікавлена не тільки у зніманні сюжету про підготовку українських спортсменів до зимових олімпійських ігор, а також у відношенні України безпосередньо до Олімпійських Ігор.

На прикладі сюжету, відзнятому при сприянні Федерації фігурного катання України, можливо продемонструвати багатомільйонній корейській аудиторіїяк українці ставляться  до фігурного катання як до спорту вцілому   та  продемонструвати натхненний робочий процес й якість підготовки.

Щиро вдячні за співпрацю!