15-річна українська фігуристка Анастасія Шаботова посіла шосте місце на етапі серії ISU Challenger «Кубок Варшави», який завершився сьогодні в столиці Польщі.

Загалом вона набрала 177.40 балів.

У короткій програмі наша спортсменка була дев’ятою, а в довільній показала шостий результат – 117.45. Під час прокату Анастасія успішно виконала потрійний аксель. Бонуси вона отримала також за каскади, але сольні потрійний ріттбергер та потрійний фліп не докрутила і вони були відмінусовані.

Ще дві фігуристки, які представляли Україну в жіночому одиночному катанні –  Анастасія Гожва та Єлизавета Бабенко завершили виступи відповідно

у другій та третій десятках учасниць. Анастасія Гожва в довільній програмі посіла 15-е місце (96.58), а у підсумку набрала 139.53 балів і фінішувала 19-ю. Єлизавета Бабенко була 21-ю як у довільній програмі (83.16), так і в загальному заліку – 131.51.

Виграла турнір одиночниць росіянка Майя Хромих – 194.02. На другу сходинку п’єдесталу зійшла естонська фігуристка Нііна Петрокіна – 188.86, на третю – Катерина Куракова з Польщі – 187.80.

В спортивних танцях на льоду українцям Марії Голубцовій та Кірілу Бєлоброву після довільного танцю не вдалося покращити своє турнірне становище. У ритмічному танці вони були сьомими, а в другому виступі показали дев’ятий результат – 100.40. Також дев’ятими наші танцюристи стали у підсумку – 168.91.

Перемогли російські спортсмени Діана Девіс та Гліб Смолкін –199.90 . Японці Кана Мурамото та Дайсуке Такахаши залишилися на  другій позиції – 190.16, третє місце посіли  американські фігуристи Керолайн Грін та Майкл Парсонс – 187.84.