Чемпіон України в чоловічому одиночному катанні Іван Шмуратко невдало розпочав виступи на міжнародному турнірі  Кубок Варшави, який розпочався в столиці Польщі. Після виконання короткої програми він посідає 20-е місце, набравши 64.27 балів.

Цього разу Івану не підкорився потрійний аксель, також судді зафіксували неясне ребро на потрійному лутці. За падіння, а також за перевищення часу виступу він отримав від суддів два штрафи.

Лідирує у змаганнях чоловіків японський фігурист Сота Ямамото – 91.75. Слідом за ним йде його співвітчизник Коширо Шимада – 90.55, третє місце у росіянина Петра Гуменника – 88.24.

Довільну програму чоловіки покажуть 19 листопада.

В жіночому одиночному катанні з трьох українських учасниць лише Анастасія Шаботова змогла увійти до першої десятки за підсумками короткої програми. Водночас чемпіонка України показала невисокий для неї дев’ятий результат – 59.95 балів через падіння під час виконання потрійного акселя, який вона наразі

напрацьовує в змагальних умовах. На оцінці відбилася також помилка у потрійному лутці в каскаді, який вийшов у неї з подвійним тулупом. Анастасія добре стрибнула потрійний фліп, а всі обертання та доріжку кроків виконала на четвертий рівень.

Невисокі позиції перед виконанням довільної програми у двох інших наших фігуристок. Єлизавета Бабенко йде  на 18-му місці – 48.35, Анастасія Гожва показала 24-й  результат – 42.95.

Виграла коротку програму росіянка Майя Хромих – 69.24.Трохи програє їй Йєнні Саарінен з Фінляндії – 68.71, замикає трійку лідерів естонська спортсменка Ніна Петрокіна – 64.92.

З довільною програмою одиночниці виступлять 20 листопада.

Нагадаємо, міжнародний турнір з фігурного катання Кубок Варшави є етапом серії Challenger.