Танцювальний дует Марія Голубцова/ Кіріл Бєлобров посідає сьоме місце після виконання ритмічного танцю на міжнародному турнірі Кубок Варшави, який є етапом серії ISU Challenger.

За свій прокат учні Марії Тумановської-Чайки отримали 68.51 балів. Технічна оцінка нашого дуету склала 39.55 балів, а компоненти судді оцінили у 28.96 балів.

Кращий результат в ритм-танці показали російські спортсмени Діана Девіс та Гліб Смолкін – 81.30. Японці Кана Мурамото та Дайсуке Такахаши йдуть другими – 75.87, на третій позиції американські фігуристи Керолайн Грін та Майкл Парсонс – 75.35.

За призи турніру в спортивних танцях на льоду змагаються 22 дуети. Завтра, 20 листопада, вони виступлять з довільним танцем.

В чоловічому одиночному катанні переможець та призери уже визначилися. На найвищу сходинку п’єдесталу зійшов японський фігурист Сота Ямамото, який лідирував після короткої програми і був третім в довільній. Загалом він 247.65 балів. На друге місце вийшов італієць Даніел Грассл – 242.96, а третю позицію залишив за собою  росіянин Петро Гуменник – 242.91.

Український спортсмен Іван Шмуратко завершив змагання на 17-му місці, набравши в загальному заліку 190.83 балів. У довільній програмі Іван почувався не надто впевнено, припустившись низки помарок у стрибковій частині. Відтак його оцінка склала 126.56 балів.

20 листопада з довільною програмою вийдуть на лід також жінки.