Танцювальна пара Олександра Назарова/Максим Нікітін залишилася на третій позиції і після виконання довільної програми на турнірі серії «Челленджер» Warsaw Cup, що триває у столиці Польщі. За підсумками двох програм вони набрали 151.30 балів.

Після виконання короткого танцю українці також були третіми (61.82), а прокат довільного, хоча й небездоганний, дозволив їм утримати призове місце. За своїх «Піратів Карібського моря» учні Ігоря Шпільбанда одержали 89.48 балів – 44.97 за техніку та 45.51 за компоненти. Один бал фігуристи втратили через падіння партнера під час виконання підтримки. У цьому сегменті Назарова/Нікітін  посіли п`яте місце.

Переможцями восьмого за ліком етапу «Челленджера» у спортивних танцях на льоду стали росіяни Бетіна Попова/Сергій Мозгов із сумою балів 164.07. На другу сходинку п’єдесталу піднялися  Лоррейн Макнамара/Квінн Карпентер (США) – 160.51.Нагадаємо, що у серії «Челленджер» залишилося провести два турніри – 21-26 листопада у Таллінні та 6-9 грудня у Загребі. На обох етапах будуть представлені українські фігуристи . Зокрема, у столиці Естонії виступлять одиночники Ярослав Паніот та Анна Хниченкова, а також танцювальний дует Дар`я Попова/Володимир Бєліков.