Перший міжнародний турнір з фігурного катання Кубок Віктора Петренка ще не розпочавшись, б’є рекорди. За два тижні до старту заявки на участь у змаганнях, які відбудуться в Одесі 20-23 жовтня, уже надіслали 158 фігуристів з 11 країн світу.

На лід одеського Палацу спорту вийдуть представники чоловічого та жіночого одиночного катання та спортивних танців на льоду з Австралії, Білорусі, Боснії та Герцоговини, Великої Британії, Грузії, Естонії, Кіпру, Латвії, Польщі, Узбекистану та України.

За призи олімпійського чемпіона змагатимуться спортсмени всіх вікових груп – новіси, юніори та сеньйори. Серед українських учасників – чемпіони країни в танцях на льоду Олександра Назарова та Максим Нікітін, срібний призер чемпіонату України в чоловічому одиночному катанні, переможець юніорського чемпіонату України Кирило Лішенко, переможець розіграшу Кубка України в чоловічому одиночному катанні Вадим Новіков, чемпіони України серед юніорів в танцях на льоду Марія Пінчук та Микита Погорєлов. Велика група наших спортсменів готується стартувати також в категоріях Advance Novice, Intermediate Novice, Basic Novice.

Кубок Віктора Петренка не випадково проводиться в Одесі. Олімпійський чемпіон, чемпіон світу та триразовий чемпіон Європи родом з цього міста, він є одним з найяскравіших представників відомої одеської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з фігурного катання «Крижинка». Нині Віктор Петренко постійно проводить майстер-класи та навчальні семінари в різних країнах, але популяризацію та розвиток фігурного катання в Україні називає своїм пріоритетним завданням. Турнір, який він започаткував, уже визнано Міжнародною спілкою ковзанярів (ISU), він увійшов також до календаря Української федерації фігурного катання (УФФК) та Єдиного календарного плану Міністерства молоді та спорту України. Цей спортивний захід взяв під свій патронат Національний олімпійський комітет (НОК) України.

З розкладом змагань можна ознайомитися на офіційному сайті УФФК. Додамо, що гала-шоу, яке відбудеться після завершення турніру, буде присвячене 45-річчю одеської СДЮСШОР «Крижинка».